Ką veikti Rygoje?

Nusprendėte atsipūsti? Rinkitės atostogas Rygoje! Kelionė kaimyninės Latvijos sostinėje bus kupina nuotykių ir geriausių prisiminimų. Kaip ir kiekvieno miesto, Rygos gyvenimą galima skirstyti į dvi dalis – dieninę ir naktinę Rygą. Pramogos irgi pasiskirsčius šiuo principu, tad dienomis lankykitės parkuose, tyrinėkite muziejus, o vakare šokite į patogius batelius ir trypkite dešimtyse miesto klubų!

Keletas patarimų, kaip praleisti neįtikėtinai šaunias atostogas Rygoje:

  • Rygos akvaparkas – „Livu“ vandens parkas yra didžiausias šalyje. Čia rasite įvairaus gylio baseinus, čiuožyklas, pramogas ir vienintelį Europoje „Tornado“ atrakcioną! Skamba šauniai! Vieta idealiai tiks šeimoms, nes kol vaikai siautės atrakcionuose, tėvai galės atsipalaiduoti SPA centre.
  • Rygos zoologijos sodas – tai didžiausias ir seniausias zoologijos sodas visose Baltijos šalyse, tad prireiks ne vienos valandos viską apžiūrėti ir tyrinėti. Čia vykdomi gyvūnų pasirodymai bei sezoniniai renginiai – liksite sužavėti nematytomis gyvūnų rūšimis!
  • Rygos Lido parkas – išalkote? Tada Lido parkas puikiai jums tiks! Tai – vienas iš didžiausių pastatų visoje Europoje. Jame telpa daugiau negu 1 000 lankytojų! Pirmame aukšte įrengta kavinė, kurioje turėsite galimybę rinktis iš 500 skirtingų patiekalų! Tarp gardėsių rasite nacionalinius latvių patiekalus ir naujus profesionalių virtuvės šefų šedevrus. Antrame pastato aukšte įrengtas prabangus restoranas, kuriame patiekalai gaminami pagal kiekvieno lankytojo atskirą užsakymą. Pasisotinę leiskitės į Lido rūsį, kuriame rasite alaus barą. Čia išragausite skirtingų rūšių alaus bei galėsite šokti ir linksmintis.

Ką veikti Rygoje?

Nusileidus saulei, neikite miegoti, nes pramogos Rygoje prasideda sutemus! Miestas garsėja dėl laukinių vakarėlių ir barų gausos, tad privalote bent vieną vakarą skirti naktiniam miesto gyvenimui. Čia gyvenantys sako, jog Rygoje savaitė prasideda gana ramiai, bet jau ketvirtadienio vakarą kavinės, barai ir klubai prisipildo žmonių, nusiteikusių linksmintis. Rygos naktiniai klubai daugiausiai išsidėstę senamiestyje, todėl galėsite mažiau vaikščioti ir daugiau šokti! Pagrindinės vakarėlių gatvės yra Miera. Joje įrengti smagiausi naktiniai klubai. Kitoje vakarėlių gatvėje A. Briāna rasite daugiau bohemos ir skambančią, netikėta, klasikinės muzikos ritmus.

Skrydžiai į Rygą

Skrydžiai iš Rygos