Kur pavalgyti Rygoje?

Laikotės dietos? Tada atostogos Rygoje bus tikras išbandymas, nes čia neįmanoma neprisivalgyti... Kiauliena, bulvės ir kalnas kopūstų – pagrindiniai Latvijos maisto atributai. Skamba pažįstamai? Tikrai taip, nes Lietuvą ir Latviją sieja istorija, kalbos šaknys, ir maistas nėra išimtis. Tradicinė Latvijos virtuvė garsėja dėl sočių patiekalų. Joje rasite daugybę įvairiausių kepsnių, prie kurių dažniausiai patiekiamos keptos, virtos, gruzdintos ir kitaip paruoštos bulvės arba grikiai. Daržovių dalis atiduodama kopūstams ir žirneliams, o visą šį maistą būtina užgerti tirštu kisieliumi. Pagrindiniai tradiciniai patiekalai primena lietuviškas vasaras pas močiutę. Tačiau nacionalinė virtuvė meistriškai susijungia su moderniu požiūriu ir taip sukuriami išskirtiniai patiekalai. Žinoma, po sočių pietų atsipalaiduokite ir paragaukite gėrimų. Latvija garsėja dėl puikaus alaus, bet nepraleiskite progos išbandyti stipriųjų gėrimų. Rygos balzamas – vienas iš populiariausių pasirinkimų. Tai yra gana neįprasto skonio gėrimas ir patiks jis tikrai ne visiems, bet paragauti verta. Be to, tai yra puikus pasirinkimas, kai ieškote lauktuvių artimiesiems.

Kur pavalgyti Rygoje?

Ryga – ne tik didžiausias Latvijos ir visų Baltijos šalių miestas, bet ir vienas iš svarbiausių gastronomijos centrų. Kavinių ir restoranų gausa bei virtuvių įvairovė traukia keliautojus iš viso pasaulio – miestas vis populiaresnis gastronominio turizmo žemėlapiuose. Tad apsilankyti ir sočiai pavalgyti tikrai verta. Didelis valgymo įstaigų pasirinkimas priverčia pasimesti: kur skaniausias Rygos maistas? Atsižvelgdami į internetinį Rygos miesto puslapį, pateikiame penkis geriausiai įvertintus miesto restoranus.

Rygos geriausi restoranai:

  • Vincents restoranas – pasakiškas maistas, pagamintas iš vietinių ingredientų, gardus vynas ir autentiška art nouveau architektūros apsuptis. Restoranas, kuriame lankėsi tokie garsūs žmonės kaip Elton John, Pierre Cardin, Prince Charles, George W. Bush ir daugelis kitų... Patarimas – rezervuokite staliuką iš anksto, nes ši vieta tikras hitas. Adresas Elizabetes iela 19.
  • Restaurant 3 – natūralumas ir modernūs sprendimai. Tai yra išskirtinės restorano savybės. Čia siūlomas tik natūraliai užaugintas maistas, sukurtas pagal populiariausias gamybos tendencijas. Adresas Kalēju iela 3.
  • BIBLIOTĒKA №1 restoranas– vieta, kurioje tradicinė latvių virtuvė persipina su šiuolaikiniais maisto gamybos principais. Adresas Tērbatas iela 2.
  • Entresol – klasikinio stiliaus restoranas, kuriame rasite puikią prancūzišką virtuvę. Adresas Elizabetes iela 22.
  • MUUSU – gili restorano istorija ir patirtis kuria kokybiškus patiekalus, kuriuos verta išbandyti. Adresas Skārņu iela 6.

Skrydžiai į Rygą

Skrydžiai iš Rygos