Renginiai Rygoje

Atostogos Rygoje... Skamba įdomiai! Tikrai bus įdomu ir smagu, nes visų miesto svečių laukia daugybė lankytinų vietų, architektūros šedevrų, gamtos oazių bei šaunių restoranų ir naktinių klubų. Jei vykstate trumpai savaitgalio išvykai, turėsite užtektinai laiko susipažinti su Rygos istorija ir dabartiniu gyvenimu. Bet jei vykstate ilgesniam laikui, verta susiplanuoti papildomą veiklą. Pažinti miestą tyrinėjant lankytinas vietas galima tik iš dalies, nes tikra dvasia atsiskleidžia pasineriant į čia esančią atmosferą. Tam puikiai tinka renginių gausa, kuri jus pasitiks, kai atvyksite į žavingą Latvijos sostinę! Planuokite atostogas ir pasidomėkite tuo metu vykstančiais renginiais. Tada kelionė bus nepakartojama!

Renginiai Rygoje

Latvija, o ypač jos sostinė Ryga garsėja renginių gausa – koncertai, festivaliai, parodos ir žymus Rygos operos ir baleto teatras visus metus linksmina čia gyvenančius ir svečius. Pasinaudokite proga ir apsilankykite bent viename iš jų!

  • Koncertai Rygoje – muzikos ritmu palydėkite atostogas Rygoje... Mieste beveik kasdien vyksta įvairiausių stilių koncertai. Čia atvyksta Latvijos ir užsienio atlikėjai, tad tikrai rasite, kur nueiti. Įsigykite bilietą į Rygos operos ir baleto teatrą. Jame dažnai pristatomi pasaulinio lygio pasirodymai, kurie sudrebins jūsų širdį...
  • Festivaliai Rygoje – festivalių kultūra Latvijoje labai gili. Vasaromis žmonės plūsta prie ežerų ir jūros, kur vyksta pasaulinio garso renginiai. Žiemą organizuojami uždarieji festivaliai, kurių didžioji dalis įsikuria Rygoje. Jus sužavės Rygos šviesos festivalis (Staro Rīga), per kurį miesto centras nušviečiamas įvairiausiomis šviesomis!
  • Kalėdos ir Naujieji metai Rygoje. Norite paįvairinti šventinį laikotarpį? Puikus pasirinkimas – Kalėdas ir Naujuosius sutikti Rygoje! Miesto centre įrengiamas Kalėdų miestelis, kuriame skamba šventinė muzika, o imbiero ir karšto vyno kvapas užburia stebuklų metui. Naujieji mieste švenčiami trankiai – kelios DJ scenos, įvairūs renginiai ir įspūdingas fejerverkų šou!

Skrydžiai į Rygą

Skrydžiai iš Rygos