Rygos lankytinos vietos

Nusimato atostogos Rygoje? Skamba šauniai! Kad laikas, praleistas šiame žavingame mieste, būtų nepriekaištingas, planuokite kelionę iš anksto. Veikti tikrai bus ką, nes reikia įsigyti lėktuvų bilietus į Rygą, tada rezervuoti viešbučių kambarius... Labai svarbu pasižymėti vietas, kurias norėsite pamatyti. Mūsų patarimas – susikurkite lankytinų objektų žemėlapį. Tai galite daryti ant popierinio žemėlapio arba žymėti vietas skaitmeniniame variante. Kai matysite objektus ir atstumą tarp jų, lengviau bus apskaičiuoti laiką ir rasite tinkamiausią transportą. Žinoma, Ryga nėra labai didelė ir dauguma gražiausių vietų yra pačiame centre. Toliau išvardijame vietas, kurias rekomenduojame apsilankyti.

Ką aplankyti Rygoje?

  • Rygos muziejai – kur kur, bet Rygoje muziejų rasite daugybę: Rygos automobilių muziejus, Latvijos karo muziejus, Latvijos okupacijos muziejus, Rygos istorijos ir navigacijos muziejus, Art Nouveau muziejus ir daugelis kitų.
  • Rygos jūrų uostas – tai unikali vieta, kurioje išvysite technikos ir laivybos prietaisus.
  • Rygos įlanka – atvykus į Rygą, privaloma nueiti prie jūros, o miesto paplūdimys puikiai pritaikytas poilsiautojams. Žiemą bus šiek tiek vėsoka, bet vasarą mėgaukitės saulės spinduliais ir gaiviais Baltijos jūros purslais.
  • Juodagalvių namai – vienas iš žymiausių Rygos objektų, kuriuo naudojosi pirkliai, o vėliau nupirko Juodagalvių brolija.
  • Latvijos nacionalinė opera ir baletas – didingas pastatas, kurį turėtumėte įtraukti į kelionės žemėlapį dėl kokybiškų pasirodymų.

Rygos lankytinos vietos

Ryga – pasakiškai gražus Latvijos miestas. Jei atostogausite čia, nepraleiskite progos apsilankyti ir kituose šalies miestuose. Latvija čia gyvenantiems ir miesto svečiams gali pasiūlyti labai daug. Gamta, istorija bei krašto įdomybės sužavės kiekvieną. Toliau išvardijame vietas, kurias būtinai apsilankykite, kai rasite progą.

Latvijos lankytinos vietos:

  • Gaujos nacionalinis parkas – dėl įspūdingo kraštovaizdžio vadinamas Latvijos Šveicarija. Parkas susiformavo po ledynmečio prieš 12 tūkstančių metų. Čia yra Gaujos upė, daugybė miškų, kalvų ir slėnių.
  • Krimulda pilis – išlikęs nedidelis pilies fragmentas, stovintis prie Gaujos upės. Tai – ypatinga vieta, išsiskirianti pasakišku kraštovaizdžiu.
  • Birinio dvaras – jei ieškote vietos romantiškam pasivaikščiojimui, Birinio dvaras puikiai tiks. Platūs miškų klodai ir žaliuojantys parkai privers įsimylėti Latviją.
  • Turaidos pilis – kai tik prasidėjo pilies tyrimai ir archeologiniai kasinėjimai, vietai buvo būdingas paslaptingumas ir istorinis paveldas. Čia buvo rasta net 4 481 vertinga istorinė iškasena!

Skrydžiai į Rygą

Skrydžiai iš Rygos