Kaip keliauti po Rygą?

Nenusprendžiate, kur praleisti artėjančias atostogas? Kaip jums skamba Ryga? Autentiškas Rygos Vecryga senamiestis, gastronomijos centras, pasakiška pastatų architektūra ir pramogų įvairovė laukia visų miesto svečių. Vis dar abejojate? Pateikiame priežastis, kodėl atostogos Rygoje – puikus sprendimas!

Rinkitės Rygą dėl šių priežasčių:

 • Tai – Baltijos šalių kultūros sostinė. Tai yra kultūriškai dinamiškas miestas, turintis, ką pasiūlyti skirtingiems žmonėms. Mėgstate klasiką? Tada apsilankykite Latvijos nacionalinėje operoje! Šiuolaikinio meno gerbėjams atsiveria dešimtys įdomiausių parodų ir galerijų, puiki vieta – Rygos meno galerija.
 • Tai – architektūros šedevrų miestas. Rygoje rasite gotikines bažnyčias, kurių amžius siekia net 800 metų! Čia susipynę skirtingų šalių stiliai, todėl kiekviena gatvė ir pastatas yra unikalūs.
 • Tai – gastronomijos centras. Latvija turi gilias kulinarijos šaknis, pagal kurias Rygoje gaminama naudojant modernius ir šiuolaikiškus būdus. Taip gimsta šedevrai ir puikios valgymo vietos.
 • Tai – geros savijautos miestas. Daugybė SPA centrų ir sanatorijų rūpinasi čia gyvenančių ir miesto svečių gera savijauta. Didžioji dalis įstaigų įrengtos pačiame centre, tad poilsis ir pramogos visada bus vienoje vietoje. Be to, Ryga garsėja dėl daugybės sporto ir sveikos gyvensenos užsiėmimų, o kainos, palyginti su paslaugų kokybe, žemos.

Kaip keliauti po Rygą?

Nusprendėte atostogas praleisti Rygoje? Tikrai nenusivilsite, nes jūsų laukia nepamirštamas laikas! Žinoma, idealios atostogos neapsieis be planavimo, o vienas iš svarbiausių aspektų – susisiekimas. Rygą pasieksite paprastai:

 • tiesioginiai skrydžiai,
 • kelionės autobusu,
 • kelionė nuosavu automobiliu.

Atvykę į miestą, galėsite rinktis iš įvairių transporto priemonių. Patariame įsigyti „Riga Pass“. Tai – kortelė, kuri suteikia galimybę naudotis viešuoju transportu nemokamai. Galėsite lankytis muziejuose, restoranuose ir renginiuose nemokamai arba su didele nuolaida. Tikrai sutaupysite ir nereiks sukti galvos dėl bilieto.

Šiek tiek plačiau apie skirtingus keliavimo būdus:

 • Troleibusu, autobusu arba tramvajumi – maršrutai vykdomi nuo 5.30 val. iki 23.30 val. Bilietus įsigyti galite kioskuose, specialiose parduotuvėse, internetu arba pas vairuotojus.
 • Taksi – taksi paslaugų kainos panašios kaip ir Vilniuje. Įprasta vieno kilometro kaina varijuoja nuo 0,50 Eur iki 0,70 Eur, bet naktį ir savaitgaliais kainos pakyla. Būkite atsargūs ir įsitikinkite, jog važiuojate su legaliai veikiančia taksi firma. Kad būtumėte tuo tikras, visada galite prašyti mokėjimo čekio.
 • Dviračiu – tai patogus ir sveikas susisiekimo būdas. Rygoje sudarytos puikios sąlygos dviratininkams. Be to, veikia daugybė nuomos punktų, kurie siūlo įvairius dviračių variantus.
 • Automobiliu – norite nevaržomai tyrinėti Rygą? Tada puikus variantas yra automobilių nuoma. Naudokitės „Riga Pass“ ir gausite nuolaidų!

Skrydžiai į Rygą

Skrydžiai iš Rygos