Kaunas - Ryga

Keliaudami po tolimus užsienio kraštus, dažnai pamirštame, kokios įspūdingos šalys yra visai čia pat. Viena iš jų – Latvija. Lietuvą ir Latviją sieja ilga istorija. Šalys dalijasi panašiais papročiais, tradicinių patiekalų receptais ir gyvenimo būdo panašumais. Tačiau nustebsite, kiek naujo pamatysite ir sužinosite, kai apsilankysite kaimyninėje Latvijoje. Šalis išsiskiria pasakiška gamta: upės, ežerai ir nesibaigiantys miškai... Ar žinojote, jog beveik pusė šalies ploto yra apaugęs miškais? O kur dar pasakiški pajūrio kurortai – Jūrmala kasmet pritraukia vis daugiau turistų iš viso pasaulio dėl išskirtinai tvarkingų paplūdimių ir ramaus poilsio. Neapsiribokite tik vienu miestu, jei planuojate atostogas Latvijoje. Stenkitės aplankyti kuo daugiau vietų, kadangi šalis nėra didelė, turėsite progą pamatyti ryškiausius krašto objektus. Žinoma, pirmas kelionės tikslas – sostinė Ryga. Būtinai skirkite bent keletą dienų šiam žavingam miestui. Tai yra taip paprasta, kai tiesioginiai skrydžiai iš Lietuvos tokie pigūs!

Kaunas–Ryga

Nuo ko prasideda kelionė? Žinoma, nuo pigių lėktuvų bilietų! Jei vykstate į Latviją, jums pasisekė. Tiesioginiai skrydžiai Lietuva–Ryga visada puikiomis kainomis.

Skriskite šiais maršrutais:

  • Vilnius–Ryga,
  • Palanga–Ryga.

Jei gyvenate vidurio Lietuvoje, nesijaudinkite, nes turite progą paįvairinti būsimas atostogas. Klausiate kaip? Kaunas–Ryga skrydžiai su persėdimu suteikia galimybę apsilankyti dar vienos šalies mieste! Skamba šauniai! Po tokių intensyvių atostogų parsivešite dvigubai daugiau įspūdžių, o nepakartojami prisiminimai įsimins ilgam, tad kodėl nepabandžius? O kad bilietų kainos nesikandžiotų, skrydžių dairykitės likus ilgesniam laikui iki išvykimo, geriausia pusei metų. Kadangi skrydžiai į Rygą sparčiai populiarėja, dažnai pasitaiko paskutinės minutės pasiūlymų. Paskutinės minutės kelionė į Rygą nustebins dėl žemų kainų, tad sekite oro linijų skelbiamas naujienas ir gaudykite puikius bei neįtikėtinai pigius atostogų variantus!

Skrydžiai į Rygą

Skrydžiai iš Rygos